MISCELLANEOUS / Technica / Phone bench 11108047
nr 1110 8047
PHONE BENCH
1950s/1960s,
50/60-tal
800
SEK 700
Monday May 22 2017
at 20:57:40
500 kr
600 kr
- Thema-auction
May 22
50/60-tal
Read more about 50/60-tal
PHONE BENCH
Read more about 50/60-tal
nr 1110 8047
PHONE BENCH
1950s/1960s,
50/60-tal
Estimate: | 800 |
Sold: | SEK 700 |
Monday May 22 2017 |
- Thema-auction
May 22
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal